• Školení osobního a firemního rozvoje

  Nabídka školení pro vyšší i střední management, vzdělávání v oblasti osobní produktivity, marketingu, užívání Apple produktů pro business a další. Garance kvality a spokojenosti.

 • Business řešení

  Nabízíme služby v oblasti marketingu, on-line marketingu a event productions. Zajistíme pro Vás analýzu stávající situace, návrh řešení, tvorbu mediaplánu, nákup médií a další.

 • Vývoj

  Vytváříme webová řešení od A do Z. Návrhy webových stránek, grafický redesign stávajících webových projektů, SEO optimalizace a další.

leták

Konzultace

Rádi Vám poskytneme poradenství a analýzy v oblasti marketingu, vnitrofiremní komunikace, time managementu i pro oblast webových řešení a sociálních sítí. Vždy je lepší mít k dispozici názor někoho mimo Vaši společnost. Někoho, kdo se na věc dívá cizíma očima. Někoho kdo myslí netradičně.         

Školení

Nabídka školení pro vyšší i střední management, vzdělávání v oblasti osobní produktivity, marketingu, užívání Apple produktů pro business a další. Naším školením to nekončí. Po školení získáte i další mnoha měsíční podporu a konzultace v ceně. Nebudeme spokojeni, dokud plně nevyužijete potenciálu, které Vám naše školení přinese. Garance kvality a spokojenosti.

Marketing

Nabízíme služby v oblasti marketingu, on-line marketingu a event productions. Zajistíme pro Vás analýzu stávající situace, návrh řešení, tvorbu mediaplánu, nákup médií, tvorbu grafiky, vyhodnocení kampaní, zajištění netradičních team buildingových akcí, školení s doprovodným programem a další. Vše jak pro krátkodobou spolupráci na jednom projektu či v rámci dlouhodobé spolupráce na klíč. 

 • U nás jste ve správných rukách

  Pokud využijete našich služeb, využijete zkušenosti odborníků, kteří ví jak předat své zkušenosti na jednotlivých školeních. Odborníků, kteří marketing praktikují již léta v nejrůznějších oborech. Odborníků, kteří akceptují Vaše cíle jako své a nebudou spokojeni, pokud to co slíbí nebude na 100% dodrženo. 

Správná cesta pro každého

Pro Vás, jako jednotlivce máme připravena zajímavá školení a nabídky konzultací. I jednotlivec je pro nás důležitý. Proto máme co nabídnout i Vám. 

Jako menší firma máte jiné starosti než firmy velké. Přizpůsobili jsme tak naši nabídku přímo pro Vás. 

Přizpůsobíme se Vám. Naše nabídka se mění v závislosti zda jste velká či malá firma a nebo jednotlivec. Velká společnost si zaslouží individuální nabídku. 

slogan

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informováni o novinkách.

mám dotaz
ZAVOLEJTE NÁM+420 604 661 094
NAPIŠTE NÁMinfo@b-effective.cz
=